HATUNOĞLU TEKSTİL, Gama Socks ® markasıyla kalitesini ispatlamış ve ismini çorapta dünya markası olarak tanıtmayı hedeflemiştir. Rekabetindeki en önemli avantajını üretim ve hizmetlerinin her aşamasında benimsediği kalite anlayışı oluşturmaktadır.

Ürünlerinin tamamında %100 doğal hammadde kullanan Gama Çorap ürünlerinde kesinlikle naylon kullanmamaktadır.Ürünlerinde kesinlikle naylon kullanmadan üretim yapan öncü firma olma özelliğini sürdürmekte ve bu özelliğiyle dünya çapında üne kavuşmuş olup ürettiği ürünler %100 olduğundan dolayı ayaktaki konforu ve sağlığı tüketicileri tarafından her zaman beğeniyle karşılanmaktadır.

Kullanılan makine ve ekipmanın çoğu dünyanın en kaliteli İtalyan ve İngiliz çorap örgü makinalarından oluşmaktadır. Üretimin büyük bir kısmını Bambu , Modal , Merserize , Gaze Pamuk , Yün , İpek ve Gümüşten üretilen fantazi çoraplar oluşturmaktadır.

İplik sektörünün en kaliteli üretim yapan iplik firmalarından alım yapmakta olup , Satınalma , ürünlerinin insan tenine temasta herhangi bir risk taşımadığı belgelenmiş belli başlı firmalardan yapılır.

Çok çeşitli yapısal sensörler sunabilmekte ve müşteri tarafından sağlanan tasarımları geliştirmekten mutluluk duymaktayız. Şirket içi numune geliştirme ekibimiz, trendler ve lifler hakkında tavsiyelerde bulunmak için her zaman hazırdır ve biz de bilgisayar destekli tasarımlar sağlamak için gerekli altyapımızı her zaman hazırda bulundurmaktayız.Performans sistemlerini en üst düzeye çıkarmak için çok yetenekli teknisyenlerimiz çorap yapı tasarımını oluşturmada yardım için her daim hazır bulunmaktadır.

Kapasitemiz müşterilerin taleplerine göre değişmekle beraber yılda yaklaşık 12.000.000 çifttir.

Makina Kapasitesi 100 iğne ile 280 iğne arasında değişmekle beraber üretimin büyük bir kısmı 200 iğne ve üstü makinalarda gerçekleşmektedir.

Çok yüksek kalite fantazi çorap üretme hedefinde olan firmamız bu tarz ince makinaların çalıştırılmasındaki gösterdiği başarıyla övünmektedir