Firma Profili
 Erkek Çorap
 Bayan Çorap
 Üretim
 İletişim
 Türkçe  
 English  
 Russian
   
   
   
   

 

 
 
 
 
 
 
 
   

 

FİRMA PROFİLİ


HATUNOĞLU TEKSTİL, ana faaliyet konusu, erkek ve bayan çorabı üretimi ve pazarlamasıdır. Firmamız, Gama ® Socks markalı yün, pamuk ve merserize ürünlerinin kalitesiyle çorap piyasasının lideri konumundadır.

Üretimin her aşamasında kusursuz kalite anlayışını benimseyen HATUNOĞLU TEKSTİL hammadde giriş kontrol, planlama, çorap örgüsü, yıkama, forma, kalite kontrol, ambalajlama, dağıtım, ihracat ve pazarlama işlemlerini birebir kendisi yürüten entegre bir tesis olarak faaliyet göstermektedir.

HATUNOĞLU TEKSTİL; 25 yılı aşkın süredir çorap sektöründeki faaliyetleri ve titiz üretimi ile zaman içerisinde hızla büyüyerek Türkiye' nin sınırlarını aşmış ve dünyanın en önde gelen elit mağazalarının vitrinlerine ulaşmıştır.

Kalite bilincinin bir göstergesi olarak; imalat faaliyetlerinin tümünde ISO9001:2000 Kalite Güvence Sistemi onaylanması ve belgelendirilme sürecine başlamıştır.

Bu amaçla sürekli iyileştime ve geliştirme faaliyetlerinde bulunur, müşteri memnuniyeti ve şikayetlerini inceleyerek mevcut aksaklıklar varsa düzeltici ve önleyici faaliyetler gerçekleştirerek satış sonrasında da müşteri memnuniyetini sağlar. Tamamen müşteri odaklı üretim anlayışı ile hareket eden HATUNOĞLU TEKSTİL çalışanlarının da mutlu ve motive olmuş bir ekip olmaları için elinden her türlü yeniliği gerçekleştirir.

 
 
 
 

HATUNOĞLU TEKSTİL SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ
Merkez Mah. Ahlat Sok. No:5 Kocasinan-Bahçelievler / İstanbul
Tel: (+90-212) 652 31 42 Fax: (+90-212) 639 17 50
E-mail: info@gamasocks.com